top of page

4 kolejki II ligi za nami

W minioną niedzielę została rozegrana 4 kolejka 2 ligi mężczyzn. W obecnym sezonie w tych rozgrywkach startują dwie nasze drużyny.

Pierwszy zespół rozegrał do tej pory 3 spotkania z czego 2 wygrał (12-2 z Łomżą, 14-0 z Ósemką II) i 1 zremisował (7-7 z Grajewem) i obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli mając jednak jeden zaległy mecz do rozegrania z Kuźnicą Białostocką.

Drugi zespół radzi sobie nieco gorzej w dotychczasowych 4 meczach 3-krotnie odchodziliśmy od stołu pokonani (0-14 z MOKS Białystok, 5-9 z UKS Białobrzegi, 0-14 z Ósemka I) i raz udało się zremisować 7-7 (z UKS Dojlidy (k) Białystok) i aktualnie plasuje się na miejscu 8.


Celem wynikowym jaki sobie zakładaliśmy przed sezonem jest zajęcie miejsca w pierwszej trójce w przypadku pierwszego zespołu oraz minimum 6 miejsca w przypadku drugiego zespołu. Celem nadrzędnym jest jednak ogrywanie się młodych zawodników na których obie drużyny bazują. ÓSEMKA I jest w tym roku wzmocniona grającym trenerem Piotrem Zdzienickim i Rafałem Marczykowskim których zadaniem jest wesprzeć zespół w bardziej wymagających meczach, w szerokim składzie znajduje się również występujący w Belgijskiej Superlidze Krzysztof Włóczko który, jeżeli zajdzie taka potrzeba zagra w kluczowych meczach pod koniec sezonu. Druga drużyna natomiast składa się z samych juniorów, kadetów a nawet i młodzików i mimo, że początek sezonu nie jest udany to należy zauważyć, że większość dotychczasowych meczów zagrali z zespołami z góry tabeli więc przy dobrym treningu i zaangażowaniu cel minimum jest jak najbardziej do wykonania.


Wszystkie Wyniki oraz tabela ligowa dostępna jest w serwisie ligowym POZTS który znajdziecie klikając w zakładkę 2 LIGA u menu strony


0x0.png
image003.jpg
bottom of page